Produkte > SUNON FANS > KDE1204PFB1 ( MS.M )
KDE1204PFB1 ( MS.M )
KDE1204PFB1 ( MS.M ) Sunon Fans
KDE1204PFB1%28MS.M%29.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7400 RPM
Air Flow: 7.3 CFM (0.204m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.035 lb (15.88 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1204PFB1 ( MS.M ) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7400 RPM, Air Flow: 7.3 CFM (0.204m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.035 lb (15.88 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1 W.
Weitere Produktangebote KDE1204PFB1 ( MS.M )
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE1204PFB1 ( MS.M ) Hersteller : Sunon KDE1204PFB1%28MS.M%29.pdf Sunon