Produkte > SUNON FANS > KDE1204PFV1.11.MS.AF.GN
KDE1204PFV1.11.MS.AF.GN
KDE1204PFV1.11.MS.AF.GN Sunon Fans
KDE1204PFV1%2011.MS.AF.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 8.0 CFM (0.224m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.037 lb (16.78 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1204PFV1.11.MS.AF.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 7000 RPM, Air Flow: 8.0 CFM (0.224m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.037 lb (16.78 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.1 W.
Weitere Produktangebote KDE1204PFV1.11.MS.AF.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE1204PFV1.11.MS.AF.GN Hersteller : Sunon KDE1204PFV1%2011.MS.AF.GN.pdf Sunon