Produkte > SUNON FANS > KDE1204PKV2 MS.A.GN
KDE1204PKV2 MS.A.GN
KDE1204PKV2 MS.A.GN Sunon Fans
KDE1204PKV2%20MS.A.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 6200 RPM
Air Flow: 7.7 CFM (0.216m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.068 lb (30.84 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 600 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1204PKV2 MS.A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 6200 RPM, Air Flow: 7.7 CFM (0.216m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.068 lb (30.84 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 600 mW.
Weitere Produktangebote KDE1204PKV2 MS.A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE1204PKV2 MS.A.GN Hersteller : Sunon KDE1204PKV2%20MS.A.GN.pdf Array