Produkte > SUNON FANS > KDE1205PFV1.11.MS.A.F.GN
KDE1205PFV1.11.MS.A.F.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5200 RPM
Air Flow: 13.0 CFM (0.364m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.3 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1205PFV1.11.MS.A.F.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5200 RPM, Air Flow: 13.0 CFM (0.364m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.3 W.