Produkte > SUNON FANS > KDE1205PFV2.11.MS.A.GN
KDE1205PFV2.11.MS.A.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 4300 RPM
Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.0dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1205PFV2.11.MS.A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 4300 RPM, Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min), Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.0dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.1 W.