Produkte > SUNON FANS > KDE1205PFVX.11.MS.A.GN
KDE1205PFVX.11.MS.A.GN
KDE1205PFVX.11.MS.A.GN Sunon Fans
KDE1205PFVX%2011.MS.A.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 6100 RPM
Air Flow: 15.2 CFM (0.426m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.044 lb (19.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Power (Watts): 2 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1205PFVX.11.MS.A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 6100 RPM, Air Flow: 15.2 CFM (0.426m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.044 lb (19.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Power (Watts): 2 W.