Produkte > SUNON FANS > KDE1205PHS3
KDE1205PHS3 Sunon Fans
KDE1205PHS3.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 52X15.5MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 52mm L x 52mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 7.6 CFM (0.213m³/min)
Width: 15.50mm
Weight: 0.081 lb (36.74 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 900 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1205PHS3 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 52X15.5MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 52mm L x 52mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 7.6 CFM (0.213m³/min), Width: 15.50mm, Weight: 0.081 lb (36.74 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Power (Watts): 900 mW.