Produkte > SUNON FANS > KDE1205PHV3.MS.A.GN.C1500
KDE1205PHV3.MS.A.GN.C1500 Sunon Fans
Maglev Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 3700 RPM
Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min)
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 22.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 500 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1205PHV3.MS.A.GN.C1500 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 3700 RPM, Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min), Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 22.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Power (Watts): 500 mW.