Produkte > SUNON FANS > KDE1207PHV2.MS.A.GN
KDE1207PHV2.MS.A.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min)
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.5dB(A)
Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Power (Watts): 1.1 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1207PHV2.MS.A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min), Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.5dB(A), Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa), Power (Watts): 1.1 W.