Produkte > SUNON FANS > KDE1207PTV1.13.MS.A.GN
KDE1207PTV1.13.MS.A.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 31.0 CFM (0.868m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.154 lb (69.85 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB(A)
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.4 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1207PTV1.13.MS.A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 31.0 CFM (0.868m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.154 lb (69.85 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB(A), Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.4 W.