Produkte > SUNON FANS > KDE1208PTB3-6AR
KDE1208PTB3-6AR Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 31.0 CFM (0.868m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Power (Watts): 1.4 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1208PTB3-6AR Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 31.0 CFM (0.868m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Power (Watts): 1.4 W.