Produkte > SUNON FANS > KDE1209PTV1.13.MS.A.GN
KDE1209PTV1.13.MS.A.GN
KDE1209PTV1.13.MS.A.GN Sunon Fans
KDE1209PTV1 13.MS.A.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.209 lb (94.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 1.9 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1209PTV1.13.MS.A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.209 lb (94.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 1.9 W.