Produkte > SUNON FANS > KDE2406PHS2
KDE2406PHS2 Sunon Fans
KDE2406PHS2.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 17.8 CFM (0.498m³/min)
Width: 15.50mm
Weight: 0.099 lb (44.91 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB(A)
Static Pressure: 0.135 in H2O (33.6 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.9 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2406PHS2 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 17.8 CFM (0.498m³/min), Width: 15.50mm, Weight: 0.099 lb (44.91 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.0dB(A), Static Pressure: 0.135 in H2O (33.6 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.9 W.