Produkte > SUNON FANS > KDE2406PHS3
KDE2406PHS3 Sunon Fans
KDE Series, Traditional.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
Air Flow: 15.0 CFM (0.420m³/min)
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.2 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2406PHS3 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, Air Flow: 15.0 CFM (0.420m³/min), Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.2 W.