Produkte > SUNON FANS > KDE2406PHV1 MS.A.GN
KDE2406PHV1 MS.A.GN Sunon Fans
60x60x15mm.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 4300 RPM
Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.093 lb (42.18 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.9 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2406PHV1 MS.A.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 4300 RPM, Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.093 lb (42.18 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.9 W.
Weitere Produktangebote KDE2406PHV1 MS.A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE2406PHV1 MS.A.GN Hersteller : Sunon 60x60x15mm.pdf