Produkte > SUNON FANS > KDE2406PTS1
KDE2406PTS1 Sunon Fans
KDE2406PTS1.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 21.7 CFM (0.608m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.132 lb (59.87 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB(A)
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2406PTS1 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 21.7 CFM (0.608m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.132 lb (59.87 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB(A), Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.6 W.