Produkte > SUNON FANS > KDE2408PTB1-6A (318)
KDE2408PTB1-6A (318) Sunon Fans
KDE2408PTB1-6A%28318%29.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 42.5 CFM (1.19m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.22 lb (99.79 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.5dB(A)
Static Pressure: 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2408PTB1-6A (318) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 42.5 CFM (1.19m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.22 lb (99.79 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.5dB(A), Static Pressure: 0.230 in H2O (57.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.6 W.
Weitere Produktangebote KDE2408PTB1-6A (318)
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE2408PTB1-6A (318) Hersteller : Sunon KDE2408PTB1-6A%28318%29.pdf Sunon