Produkte > SUNON FANS > KDE2408PTB2-6A ( 318 )
KDE2408PTB2-6A ( 318 ) Sunon Fans
KDE%20Series%2C%20Traditional.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 35.0 CFM (0.980m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.22 lb (99.79 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.5dB(A)
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.9 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2408PTB2-6A ( 318 ) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 35.0 CFM (0.980m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.22 lb (99.79 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.5dB(A), Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.9 W.