Produkte > SUNON FANS > KDE2408PTB3-6 A (318)
KDE2408PTB3-6 A (318) Sunon Fans
KDE2408PTB3-6A%28318%29.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.22 lb (99.79 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.5dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.5 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2408PTB3-6 A (318) Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.22 lb (99.79 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.5dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.5 W.
Weitere Produktangebote KDE2408PTB3-6 A (318)
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE2408PTB3-6 A (318) Hersteller : Sunon KDE2408PTB3-6A%28318%29.pdf Sunon