Produkte > SUNON FANS > KDE2408PTS2-6
KDE2408PTS2-6 Sunon Fans
KDE%20Series%2C%20Traditional.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2650 RPM
Air Flow: 34.4 CFM (0.963m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.9 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2408PTS2-6 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2650 RPM, Air Flow: 34.4 CFM (0.963m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.9 W.