Produkte > UNITED CHEMI-CON > KHC101E335Z55N0T00
KHC101E335Z55N0T00 United Chemi-Con
THC_TMC_Series.PDF
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP CER 3.3UF 100V Y5U 2220
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3.3 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHC101E335Z55N0T00 United Chemi-Con
Description: CAP CER 3.3UF 100V Y5U 2220, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 3.3 µF.
Weitere Produktangebote KHC101E335Z55N0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHC101E335Z55N0T00 KHC101E335Z55N0T00 Hersteller : United Chemi-Con THCandTMC-1210861.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.3uF 100 Volt