Produkte > CHEMI-CON > KHC160E686M76N0T00
KHC160E686M76N0T00 Chemi-Con
THC_TMC_Series.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 68UF 16V Y5U
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 68 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHC160E686M76N0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 68UF 16V Y5U, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Temperature Coefficient: Y5U (E), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 68 µF.
Weitere Produktangebote KHC160E686M76N0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHC160E686M76N0T00 Hersteller : United Chemi-Con THCandTMC-1210861.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 68uF 16 Volt