Produkte > CHEMI-CON > KHC500E226Z76N0T00
KHC500E226Z76N0T00 Chemi-Con
THC_TMC_Series.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 22UF 50V Y5U 3025
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 3025 (7563 Metric)
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.295" L x 0.248" W (7.50mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHC500E226Z76N0T00 Chemi-Con
Description: CAP CER 22UF 50V Y5U 3025, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 3025 (7563 Metric), Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.295" L x 0.248" W (7.50mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 22 µF.
Weitere Produktangebote KHC500E226Z76N0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHC500E226Z76N0T00 Hersteller : Chemi-Con THCandTMC-1210861.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF 50 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
KHC500E226Z76N0T00 Hersteller : United Chemi-Con THCandTMC-1210861.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF 50 Volt