Klemmen 15EDGRC-3.81-04P-14-00AH
Klemmen 15EDGRC-3.81-04P-14-00AH Degson
15edgrc.pdf
Produktcode: 50326
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: Degson
Beschreibung: Schritt: 3,81mm, Anzahl Kontakte: 04P, Spannung/Strom: 125V/4A
Schritt, mm: 3,81mm
Anzahl Kontakte: 4
Клемник роз’ємного типу
№ 7: 8536 69 90 90
auf Bestellung 1283 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; 7A; 250V; PIN: 4
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: socket
Kind of connector: male
Current rating: 7A
Rated voltage: 0.25kV
Number of pins: 4
Spatial orientation: angled 90°
Mechanical mounting: on PCBs
Electrical mounting: THT
Contact material: brass
Contact plating: tinned
Colour: green
Flammability rating: UL94V-0
Body material: polyamide 66
Connector pinout layout: 1x4
Contacts pitch: 3.81mm
Number of ways: 4
Locking system: friction lock
Conform to the norm: CE; UL; VDE
Operating temperature: -40...105°C
auf Bestellung 2576 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 154
auf Bestellung 2596 Stücke:
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 238
15EDGRC-3.81-04P-14-00A(H) 15EDGRC-3.81-04P-14-00A(H) Hersteller : DEGSON TERM BLOCK HDR 4POS 3.81mm Група товару: Клемники Од. вим: шт