KP001-12MM
KP001-12MM Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 12MM MNTD UN BEARING PILLW BLOCK
Packaging: Bulk
Type: Pillow Block Bearing
Width: 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KP001-12MM Boca Bearing Company
Description: 12MM MNTD UN BEARING PILLW BLOCK, Packaging: Bulk, Type: Pillow Block Bearing, Width: 0.472" (12.00mm), Part Status: Active.