Produkte > CEL > KPDE086S-H85P-B
KPDE086S-H85P-B CEL
DSE_KPDE086S-H85P_v1810.pdf
Hersteller: CEL
Description: SENSOR PHOTODIODE TO46-6 LENS
Packaging: Bag
Package / Case: TO-46-6 Lens Top Metal Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Spectral Range: 900nm ~ 1700nm
Responsivity @ nm: 0.9 A/W @ 1310nm, 1 A/W @ 1550nm
Active Area: 0.86mm²
Current - Dark (Typ): 1nA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KPDE086S-H85P-B CEL
Description: SENSOR PHOTODIODE TO46-6 LENS, Packaging: Bag, Package / Case: TO-46-6 Lens Top Metal Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Spectral Range: 900nm ~ 1700nm, Responsivity @ nm: 0.9 A/W @ 1310nm, 1 A/W @ 1550nm, Active Area: 0.86mm², Current - Dark (Typ): 1nA, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V.