Produkte > CEL > KPDS100-H54PS-B
KPDS100-H54PS-B CEL
DSE_KPDS100-H54PS_v1810.pdf
Hersteller: CEL
Description: SENSOR PHOTODIODE 3300NM TO39
Packaging: Bag
Package / Case: TO-39
Wavelength: 3300nm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Responsivity @ nm: 1.2 A/W @ 3300nm
Active Area: 1.00mm Dia
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 500 mV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KPDS100-H54PS-B CEL
Description: SENSOR PHOTODIODE 3300NM TO39, Packaging: Bag, Package / Case: TO-39, Wavelength: 3300nm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Responsivity @ nm: 1.2 A/W @ 3300nm, Active Area: 1.00mm Dia, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 500 mV.