Produkte > SMC > KQ2C12-00A
KQ2C12-00A
KQ2C12-00A SMC
KQ2-SERIES.pdf
Hersteller: SMC
Category: Connectors and tubing
Description: Protection cap; -1÷10bar; polypropylene; 24mm; -5÷60°C
Operating temperature: -5...60°C
Body material: polypropylene
Type of pneumatic accessories: protection cap
Operating pressure: -1...10bar
Cable external diameter: 12mm
Length: 24mm
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KQ2C12-00A SMC
Category: Connectors and tubing, Description: Protection cap; -1÷10bar; polypropylene; 24mm; -5÷60°C, Operating temperature: -5...60°C, Body material: polypropylene, Type of pneumatic accessories: protection cap, Operating pressure: -1...10bar, Cable external diameter: 12mm, Length: 24mm.