Produkte > SMC > KQ2W10-99A
KQ2W10-99A
KQ2W10-99A SMC
KQ2-SERIES.pdf
Hersteller: SMC
Category: Connectors and tubing
Description: Push-in fitting; angled 90°; -1÷10bar; polypropylene; 64.25mm
Operating temperature: -5...60°C
Height: 64.25mm
Operating pressure: -1...10bar
Cable external diameter: 10mm
Splice terminal variant: angled 90°
Body material: polypropylene
Type of pneumatic accessories: push-in fitting
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KQ2W10-99A SMC
Category: Connectors and tubing, Description: Push-in fitting; angled 90°; -1÷10bar; polypropylene; 64.25mm, Operating temperature: -5...60°C, Height: 64.25mm, Operating pressure: -1...10bar, Cable external diameter: 10mm, Splice terminal variant: angled 90°, Body material: polypropylene, Type of pneumatic accessories: push-in fitting.