KRS10F-05
KRS10F-05 Volgen + Furuno
KRS10F.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: 10W 5V BOARD LEVEL THROUGH HOLE
Features: Universal Input
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.56" L x 1.26" W x 0.65" H (65.0mm x 32.0mm x 16.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CSA, cUL, UL
Efficiency: 74%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KRS10F-05 Volgen + Furuno
Description: 10W 5V BOARD LEVEL THROUGH HOLE, Features: Universal Input, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.56" L x 1.26" W x 0.65" H (65.0mm x 32.0mm x 16.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CSA, cUL, UL, Efficiency: 74%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1.