KRS10F-15
KRS10F-15 Volgen + Furuno
krs10fupdated.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC CONVERTER 15V 10W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.56" L x 1.26" W x 0.65" H (65.0mm x 32.0mm x 16.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CSA, cUL, UL
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 650mA
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KRS10F-15 Volgen + Furuno
Description: AC/DC CONVERTER 15V 10W, Features: Universal Input, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.56" L x 1.26" W x 0.65" H (65.0mm x 32.0mm x 16.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CSA, cUL, UL, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 650mA, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1.