Produkte > MURATA > KRT31KR71H475KH01L
KRT31KR71H475KH01L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: KRT
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KRT31KR71H475KH01L MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: KRT, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm.