KS500B1/8
KS500B1/8 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Knobs%20cat.pdf
Hersteller: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: KNOB FLUTED W/SKIRT 0.126" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw (2)
Color: Black
Material: Metal
Shaft Size: 0.126" (3.20mm)
Diameter: 0.500" (12.70mm) Top, 0.750" (19.05mm) Bottom
Style: Cylindrical with Skirt
Type: Fluted
Height: 0.620" (15.75mm)
Indicator: Line on Side
auf Bestellung 199 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KS500B1/8 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: KNOB FLUTED W/SKIRT 0.126" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw (2), Color: Black, Material: Metal, Shaft Size: 0.126" (3.20mm), Diameter: 0.500" (12.70mm) Top, 0.750" (19.05mm) Bottom, Style: Cylindrical with Skirt, Type: Fluted, Height: 0.620" (15.75mm), Indicator: Line on Side.