Produkte > UNITED CHEMI-CON > KTD101B106M80A0B00
KTD101B106M80A0B00
KTD101B106M80A0B00 United Chemi-Con
ce_ntd_e_2020-1947918.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 100V 20% X7R
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTD101B106M80A0B00 United Chemi-Con
Description: CAP CER 10UF 100V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Box, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.531" L x 0.197" W (13.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Weitere Produktangebote KTD101B106M80A0B00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTD101B106M80A0B00 KTD101B106M80A0B00 Hersteller : Chemi-Con NTDA0-e.PDF Description: CAP CER 10UF 100V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Box
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.531" L x 0.197" W (13.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KTD101B106M80A0B00 KTD101B106M80A0B00 Hersteller : Chemi-Con NTDA0_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 100V 20% X7R