Produkte > CHEMI-CON > KTD101B156M80A0B00
KTD101B156M80A0B00
KTD101B156M80A0B00 Chemi-Con
NTDA0-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 15UF 100V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.531" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
auf Bestellung 690 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTD101B156M80A0B00 Chemi-Con
Description: CAP CER 15UF 100V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.531" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTD101B156M80A0B00 KTD101B156M80A0B00 Hersteller : United Chemi-Con ce_ntd_e_2020-1947918.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 15uF 100V 20% X7R
auf Bestellung 189 Stücke:
Lieferzeit 147-151 Tag (e)
Anzahl Preis
KTD101B156M80A0B00 KTD101B156M80A0B00 Hersteller : Chemi-Con NTDA0_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 15uF 100V 20% X7R