Produkte > CHEMI-CON > KTD101B686M99A0B00
KTD101B686M99A0B00
KTD101B686M99A0B00 Chemi-Con
NTDA0-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 68UF 100V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.122" L x 0.295" W (28.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTD101B686M99A0B00 Chemi-Con
Description: CAP CER 68UF 100V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.122" L x 0.295" W (28.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTD101B686M99A0B00 KTD101B686M99A0B00 Hersteller : United Chemi-Con ce_ntd_e_2020-1947918.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 68uF 100V 20% X7R
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
KTD101B686M99A0B00 KTD101B686M99A0B00 Hersteller : Chemi-Con NTDA0_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 68uF 100V 20% X7R