Produkte > CHEMI-CON > KTD250B106M43A0B00
KTD250B106M43A0B00
KTD250B106M43A0B00 Chemi-Con
unitedchemicon_nipcs02165_1-1991430.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25 Volts 20%
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTD250B106M43A0B00 Chemi-Con
Description: CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.256" L x 0.157" W (6.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTD250B106M43A0B00 KTD250B106M43A0B00 Hersteller : Chemi-Con NTDA0-e.PDF Description: CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.256" L x 0.157" W (6.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF