Produkte > CHEMI-CON > KTD250B477M99A0B00
KTD250B477M99A0B00
KTD250B477M99A0B00 Chemi-Con
NTDA0-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 470UF 25V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Box
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.122" L x 0.453" W (28.50mm x 11.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 470 µF
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTD250B477M99A0B00 Chemi-Con
Description: CAP CER 470UF 25V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Box, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.122" L x 0.453" W (28.50mm x 11.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 470 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTD250B477M99A0B00 KTD250B477M99A0B00 Hersteller : Chemi-Con NTDA0_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 470uF 25V 20% X7R
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
KTD250B477M99A0B00 KTD250B477M99A0B00 Hersteller : United Chemi-Con ce-ntd-e-170401-1129414.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 470uF 25V 20% X7R