Produkte > CHEMI-CON > KTD251B335M90A0B00
KTD251B335M90A0B00
KTD251B335M90A0B00 Chemi-Con
NTDA0-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 3.3UF 250V X7R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.886" L x 0.236" W (22.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTD251B335M90A0B00 Chemi-Con
Description: CAP CER 3.3UF 250V X7R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.886" L x 0.236" W (22.50mm x 6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF.
Weitere Produktangebote KTD251B335M90A0B00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTD251B335M90A0B00 KTD251B335M90A0B00 Hersteller : Chemi-Con NTDA0_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.3uF 250V 20% X7R
Produkt ist nicht verfügbar
KTD251B335M90A0B00 Hersteller : United Chemi-Con ce-ntd-e-170401-1129414.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.3uF 250V 20% X7R