Produkte > CHEMI-CON > KTF251B333M31NLT00
KTF251B333M31NLT00
KTF251B333M31NLT00 Chemi-Con
NTS_NTF_Series_E1002W.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.033 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTF251B333M31NLT00 Chemi-Con
Description: CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.033 µF.
Weitere Produktangebote KTF251B333M31NLT00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KTF251B333M31NLT00 KTF251B333M31NLT00 Hersteller : Chemi-Con NTFNL_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250VDC 0.033uF Tol 20% 3.2x1.6x1.8mm AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
KTF251B333M31NLT00 KTF251B333M31NLT00 Hersteller : United Chemi-Con ce-ntsntf-e-170401-1131026.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.033uF 250V 20% X7R 1000 Temp Cycles