Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS05-12006U-VI-P2
KTPS05-12006U-VI-P2
KTPS05-12006U-VI-P2 Volgen + Furuno
KTPS05-VI Wallmount Series Full Specification.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: IEC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 600mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 7.2 W
Standard Number: 60950-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS05-12006U-VI-P2 Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: IEC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 600mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 7.2 W, Standard Number: 60950-1.