Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS12-13509WA-VI-P2
KTPS12-13509WA-VI-P2 Volgen + Furuno
KTPS12-VI_Series_Ds.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm)
Voltage - Output: 13.5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cUL, PSE, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 890mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Power (Watts): 12 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS12-13509WA-VI-P2 Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm), Voltage - Output: 13.5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cUL, PSE, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 890mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Power (Watts): 12 W.