Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS200-20100-VI
KTPS200-20100-VI
KTPS200-20100-VI Volgen + Furuno
kagaelectronicsusa-ktps20024083vi-datasheets-1357.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 200W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.20" L x 3.19" W x 1.67" H (183.0mm x 81.0mm x 42.3mm)
Voltage - Output: 20V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 10A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
Power (Watts): 200 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS200-20100-VI Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 200W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.20" L x 3.19" W x 1.67" H (183.0mm x 81.0mm x 42.3mm), Voltage - Output: 20V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 10A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, Power (Watts): 200 W.