Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS200-24083
KTPS200-24083
KTPS200-24083 Volgen + Furuno
KTPS200_Series_Rev_Sept_2013.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 199W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.20" L x 3.19" W x 1.67" H (183.0mm x 81.0mm x 42.3mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: IEC
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 8.3A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
Power (Watts): 199 W
Standard Number: 60950-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS200-24083 Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 199W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.20" L x 3.19" W x 1.67" H (183.0mm x 81.0mm x 42.3mm), Voltage - Output: 24V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: IEC, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 8.3A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, Power (Watts): 199 W, Standard Number: 60950-1.