Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS24-15016MP
KTPS24-15016MP
KTPS24-15016MP Volgen + Furuno
KTPS24_MP_Series.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.05" L x 2.04" W x 1.59" H (77.5mm x 51.8mm x 40.5mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: IEC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 1.6A
Input Connector: Multi-Blade
Region Utilized: International
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 24 W
Standard Number: 60950-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS24-15016MP Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.05" L x 2.04" W x 1.59" H (77.5mm x 51.8mm x 40.5mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: IEC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 1.6A, Input Connector: Multi-Blade, Region Utilized: International, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 24 W, Standard Number: 60950-1.