Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS24-15016WA
KTPS24-15016WA
KTPS24-15016WA Volgen + Furuno
KTPS24WattSeries_Wallmount_1_-1.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 1.6A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 24 W
Standard Number: 60950-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS24-15016WA Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: IEC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 1.6A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 24 W, Standard Number: 60950-1.