Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS36-120300MP-VI-P2R-NA
KTPS36-120300MP-VI-P2R-NA
KTPS36-120300MP-VI-P2R-NA Volgen + Furuno
36W-Multiple-plugfinal.-pdf.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 1.38" W x 2.60" H (79.0mm x 35.0mm x 66.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, RCM, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 36 W
auf Bestellung 338 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS36-120300MP-VI-P2R-NA Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.11" L x 1.38" W x 2.60" H (79.0mm x 35.0mm x 66.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, RCM, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 36 W.