Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS50-1926DT-3P
KTPS50-1926DT-3P
KTPS50-1926DT-3P Volgen + Furuno
KTPS36%2C40%2C50_DT_Series_Ds.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 19V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 2.64A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
Power (Watts): 50 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS50-1926DT-3P Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 19V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 2.64A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, Power (Watts): 50 W.