Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS65-1836DT-3P-VI-C-P1
KTPS65-1836DT-3P-VI-C-P1
KTPS65-1836DT-3P-VI-C-P1 Volgen + Furuno
volgen_KTPS65-VIRev1_1.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 65W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.6A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
Power (Watts): 65 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS65-1836DT-3P-VI-C-P1 Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 65W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3.6A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, Power (Watts): 65 W.