Produkte > VOLGEN + FURUNO > KTPS90-1506
KTPS90-1506
KTPS90-1506 Volgen + Furuno
volgen_KTPS90LevelVI.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.47" L x 2.40" W x 1.42" H (139.0mm x 61.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 6A
Input Connector: IEC 320-C6
Region Utilized: International
Part Status: Active
Power (Watts): 90 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KTPS90-1506 Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.47" L x 2.40" W x 1.42" H (139.0mm x 61.0mm x 36.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 6A, Input Connector: IEC 320-C6, Region Utilized: International, Part Status: Active, Power (Watts): 90 W.